Навчально виховний комплекс Дошкільний навчальний заклад - Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Велика Ростівка
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
21 Вересня 2018 р

Екологічна стежина загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Велика Ростівка

Основні функції екологічної стежки:

  • навчальна,
  • розвивальна,
  • виховна.

Наша екологічна стежка має навчальний напрямок. Довжина маршруту 500 м. Продуктивним є практично-екскурсійний напрямок (відпрацьовуються лабораторні і практичні роботи, науково-дослідницька робота, спортивно-оздоровча, ігрова, творча, проектна діяльність).

Екологічна освіта та виховання охоплює всі форми організації навчально-виховного процесу, які спрямовані на свідоме розуміння процесів, що відбуваються в природі у результаті людської діяльності.

Екологічна стежина школи с. Велика Ростівка

Екологічна стежка – різновид організаційного маршруту на місцевості задля пропаганди охорони довкілля, виховання екологічної культури.

Навчання й активний відпочинок – це поєднання освітнього й виховного компоненту. Екологічна стежина поєднує ділянки екологічного практикуму і природоохоронної діяльності. Спостереження, наукові дослідження, проектування природоохоронної діяльності, пропагування раціональної поведінки в природі – це неповний список учнівських справ.

Учням даються завдання, які базуються на основі поєднання індивідуальної групової та масової форм організації діяльності школярів. Можуть застосовуватися ігрові ситуації, диспути, конкурси, змагання.

Використовується проблемно-пошуковий та дослідницький методи навчання. Знання, які учні отримують на стежині тісно пов’язані із навчальним матеріалом. І головне – школярі набувають умінь використовувати їх на практиці.

Подивитись презентацію: Екологічна стежина "Світ навколо тебе" ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Велика Ростівка.

Логін: *

Пароль: *